KONST / Litografier / Färglitografier 5544392
nr 554 4392
Berndt-Rune Jäverbrant
(f. 1941), Sverige
Färglitografier, 5 st. Berndt-Rune Jäverbrant -75, Stockholmsmotiv, numrerade, 19x24
Berndt-Rune Jäverbrant, född 1941, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 24 november 2008
kl 19:02:22
300 kr
400 kr
500 kr
Berndt-Rune Jäverbrant
Läs mer om Berndt-Rune Jäverbrant